Akropolis () ICO review - All customers reviews about Akropolis ICO (Token Sale) here

Zadzwoń i umów wizytę 22 648 15 52

Al. KEN 26 02-797 Warszawa Zobacz mapę dojazdu

Nasz zespół

Lekarz dentysta Anna Lech

ALech

Pani doktor Anna Lech od samego początku swojej pracy zawodowej tj. od 1999r. związana jest z lecznicą, troszcząc się o zdrowe zęby i piękny uśmiech naszych dorosłych i małych pacjentów. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, stomatologii dziecięcej i stomatologii estetycznej. Jej zainteresowania dotyczą również medycyny estetycznej.
Przyjmuje pacjentów w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 9-15, we wtorki i czwartki w godzinach 15-20. We wtorki w godzinach 10-14 wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zobacz certyfikaty

Lekarz dentysta Joanna Masiak

JMasiak
Pani doktor Joanna Masiak od wielu lat konsultuje i leczy ortodontycznie naszych małych i dorosłych pacjentów.
Przyjmuje pacjentów w soboty w godzinach 9-14 i w wybrane piątki w godzinach 15-19.

Lekarz dentysta Joanna Worotyńska

JoannaWorotynskaPani doktor Joanna Worotyńska dba o zdrowe zęby i piękny uśmiech naszych pacjentów. Leczy dorosłych i dzieci wykonując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki, stomatologii dziecięcej i stomatologii estetycznej.
Przyjmuje pacjentów we wtorki i piątki w godzinach 15-20, czwartki w godzinach 9-14 i w wybrane soboty w godzinach 10-14.

Zobacz certyfikaty

Dr n. med. Gustaw Lech

GLech
Specjalista chirurg. Pan doktor Gustaw Lech związany jest z Lecznicą od samego jej początku, konsultując i wykonując zabiegi u naszych pacjentów.

Dr n. med. Tomasz Pilecki

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Pan doktor Tomasz Pilecki udziela konsultacji z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń kardiologicznych, nadciśnienia tętniczego, towarzyszących chorób wewnętrznych.
 

Lekarz Małgorzata Smędek

Endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Pani doktor Małgorzata Smędek udziela konsultacji z zakresu diagnostyki i leczenia chorób endokrynologicznych, m.in.: niedoczynności tarczycy, choroby Hashimoto, nadczynności tarczycy, choroby Gravesa i Basedowa, guzków tarczycy, chorób przysadki, chorób nadnerczy, zespołu policyklicznych jajników, chorób tarczycy  u kobiet w ciąży oraz innych schorzeń internistycznych (także u kobiet w ciąży).

Higienistki, asystentki i pielęgniarki

 

Ewa Pośpiech

Ewa_PospiechDyplomowana asystentka stomatologiczna. Z naszą Lecznicą związana od 2007 roku.
Ukończyła policealną szkołę na kierunku asystentka stomatologiczna zakończoną egzaminem państwowym. Uczestniczyła w licznych szkoleniach dla asystentek stomatologicznych. Jako wysoce wykwalifikowana asystentka, stanowi olbrzymią pomoc asystując lekarzom przy wszystkich zabiegach dentystycznych, w szczególności z zakresu protetyki, chirurgii i ortodoncji.

 

mgr Ewa Radwańska

Ewa_RadwanskaDyplomowana pielęgniarka, asystentka stomatologiczna. Z naszą Lecznicą związana od 2006 roku.
Ukończyła studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych. Wykonuje zabiegi pielęgniarskie. Będąc wysoce wykwalifikowaną pielęgniarką i asystentką stanowi nieocenioną pomoc w trakcie wszystkich zabiegów dentystycznych, w szczególności z zakresu chirurgii, implantologii oraz zabiegów u „małych pacjentów”.

 

Sandra Tusiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła policealną szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna zakończoną egzaminem państwowym.
Uczestniczyła w licznych szkoleniach dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Jako higienistka stomatologiczna wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, oraz asystuje lekarzom przy wszystkich zabiegach dentystycznych, w szczególności z zakresu periodontologii, stomatologii dziecięcej i ortodoncji.

  • 22 6481552
  • recepcja@galmed.waw.pl


GALMED, Al. KEN 26 02-797 Warszawa